Генштаб: ЗСУ уразили міст через Генічеську протоку

Генштаб: ЗСУ уразили міст через Генічеську протоку

Політика

Українські військові уразили в ніч проти суботи, 20 червня, автомобільний міст через Генічеську протоку в районі окупованого Генічеська Херсонської області. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ).

“Зазначений об’єкт використовується противником для забезпечення військової логістики між тимчасово окупованим Кримом та угрупованнями російських військ на південному напрямку”, – зазначили у Генштабі. Про стан мосту після удару не повідомляється.

Крім того, ЗСУ уразили російський зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С” в районі населеного пункту Долинське у Запорізькій області, зазначається у повідомленні. Напередодні було завдано ударів по пунктах управління дронами росіян в районах Соледара Донецької області, Грозового на Запоріжжі та Теребрено Бєлгородської області РФ.

ЗМІ: В окупованому Криму горить Таврійська ТЕС

Крім того, за даними ЗМІ, вночі дрони атакували окупований Крим. Як повідомляє Telegram-канал “Кримський вітер”, на півострові горять Таврійська ТЕС, нафтогазове сховище та газорозподільні станції.

На ТЕС, розташованій біля населеного пункту Строгонівка Сімферопольського району, зафіксовано два осередки пожежі. Також супутники фіксують пожежі на нафтогазовому сховищі на північний захід від Бахчисараю.

Крім того, за цими даними, в Криму горять щонайменше дві газорозподільні станції (ГРС) – біля сіл Журавлівка та Лохівка. Займання зафіксовано й на залізничному в’їзді на завод “Кримський Титан” в Армянську.

Російське міністерство оборони заявило, що вночі було знищено 187 українських дронів над низкою регіонів РФ, окупованим Кримом, а також над акваторіями Чорного та Азовського морів.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *