Фото: KCNA
Пхеньян різко розкритикував Ядерну консультативну групу.
У Північній Кореї будуть нарощувати ядерний арсенал країни, щоб “випередити весь світ”.
Про це повідомляє агентство Yonhap, яке цитує слова лідера КНДР.
З 20 по 22 червня у Північній Кореї проходило пленарне засідання Центрального комітету правлячої Трудової партії. На ньому підтвердили курс на нарощування ядерних сил – їх назвали “основою військового суверенітету” країни.
Учасники одноголосно ухвалили, що використання статусу ядерної держави є “найправильнішим та найунікальнішим способом” діяти в умовах нестабільної міжнародної ситуації.
Відтак, Кім Чен Ин планує:
- Нарощувати ядерний потенціал “без зупинки” і “з метою випередження світу”.
- Прискорити будівництво стратегічного ракетного крейсера класу 10 000 тонн.
- Зміцнити кордон з Південною Кореєю та збудувати нові військово-морські бази.
Кім Чен Ин також наголосив на необхідності нових оборонних інфраструктурних об’єктів уздовж південного кордону.
Пхеньян різко розкритикував Ядерну консультативну групу (ЯКГ) – спільний орган США і Південної Кореї з питань ядерного стримування. У КНДР її назвали “органом ядерної війни”, спрямованим проти Північної Кореї.