Мадяр: Генпрокурор піде у відставку, імовірно через Ощадбанк

Мадяр: Генпрокурор піде у відставку, імовірно через Ощадбанк

Політика

Премє’р-міністр УгорщиниПетер Мадяр заявив, що генеральний прокурор, призначений ще за часів попереднього уряду Віктора Орбана, незабаром залишить посаду. 

Як повідомляють угорські ЗМІ, на брифінгу 22 червня щодо запланованих ним законодавчих змін Мадяр сказав журналістам, що для усунення генпрокурора ніяких законодавчих рішень не потрібно, оскільки той незабаром буде змушений самостійно піти у відставку, і, як очікується, зробить це.

На уточнення журналістів, чи відставка генпрокурора може бути пов’язана зі скандалом щодо незаконного затримання інкасаторів і вилучення коштів і цінностей українського державного “Ощадбанку” на початку березня, Мадяр відповів: “Може бути пов’язано”.

Мадяр анонсував розслідування через рейд на “Ощадбанк”

Минулого тижня Мадяр анонсував внутрішнє розслідування щодо справи “Ощадбанку”.

Раніше Мадяр звинуватив Орбана у зловживанні владою у випадку з рейдом на “Ощадбанк”. Так він прокоментував статтю угорського видання Telex щодо ролі Орбана у втручання в роботу спецслужб і правоохоронних сил. За даними ЗМІ, Орбан особисто дав вказівку на цю операцію проти українського банку.

6 травня, після виборів в Угорщині, які партія Орбана програла, стало відомо, що “Ощадбанку” повернули гроші та золото, конфісковані угорськими правоохоронцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *